אויפפאסן־קאטעגאריעס

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הדף הזה מציג רשימת קטגוריות מעקב שממולאות אוטומטית על־ידי תוכנת מדיה‏‏־ויקי. ניתן לשנות את שמותיהן על‏‏־ידי שינוי הודעות המערכת הרלוונטיות במרחב השם "מעדיעװיקי".

אויפפאסן־קאטעגאריע מעלדונג נאמען קאטעגאריע אײַנשליסן קריטעריע
בלעטער מיט צעבראכענע טעקע לינקען(3 ב)broken-file-categoryהדף כולל קישור שבור לקובץ (קישור להטבעת קובץ כאשר הקובץ אינו קיים).
בלעטער וואס ניצן געטאפלטע ארגומענטן אין א מוסטער־רוף(1 קאַט, 52 ב)duplicate-args-categoryדער בלאט אנטהאלט מוסטער־אויפרופן וואס ניצן דופליקאטן פון ארגומענטן, ווי למשל {{foo|bar=1|bar=2}} or {{foo|bar|1=baz}}.
בלעטער וואו מ'האט אריבערגעשטיגן די פארברייטערונג טיף(ליידיק)expansion-depth-exceeded-categoryדער בלאט שטייגט איבער די פארברייטערן־טיף.
בלעטער מיט צופֿיל טייערע פאַרזער פֿונקציאן רופֿן(ליידיק)expensive-parserfunction-categoryהדף משתמש ביותר מדי פונקציות מפענח יקרות לשימוש (כגון #קיים או #ifexist). מידע נוסף: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
באהאלטענע קאטעגאריעס(ליידיק)hidden-category-categoryדי קאטעגאריע אנטהאלט __HIDDENCAT__ אין בלאט־אינהנהאלט, וואס פארמײַדט אים פון באשײַנען אין דעם קאטעגאריע־לינק־קעסטל.
אינדעקסירטע בלעטער(ליידיק)index-categoryהדף כולל את מילת הקסם __לחיפוש__ (או __INDEX__) (והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש), ולכן הוא ממופתח על־ידי רובוטים אף שכברירת מחדל הוא לא היה ממפותח על־ידיהם.
בלעטער וואו קנופצאל איז צו פיל(ליידיק)node-count-exceeded-categoryדיר בלאט שטייגט איבער די מאקסימום קנופצאל.
אומאינדעקסירטע בלעטער(17 ב)noindex-categoryהדף אינו ממופתח על‏‏־ידי רובוטים כיוון שהוא כולל את מילת הקסם __לא_לחיפוש__ (או __NOINDEX__) והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש.
בלעטער מיט נישט־נומערישע formatnum פאראמעטערס(ליידיק)nonnumeric-formatnumהדף מכיל פרמטר שאינו מסוג מספר בפונקציית המפענח "עיצוב מספר" ("formatnum").
בלעטער וואס זענען פון דעם ארויסגעלאזט געווארן טאמפלעיט פאראמעטערס(ליידיק)post-expand-template-argument-categoryהדף גדול מ־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת פרמטר של תבנית (משהו בסוגריים משולשים, כגון {{{Foo}}}).
בלעטער וואו דאס מוסטער איינשליסן איז צו גרויס(ליידיק)post-expand-template-inclusion-categoryגודל הדף גדול מ‏‏־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת כל התבניות, ולכן כמה תבניות לא הורחבו.
דפים שכותרת התצוגה שלהם אינה מופעלת(1 ב)restricted-displaytitle-ignoredבדף הזה מוגדרת כותרת תצוגה ({{DISPLAYTITLE}}) שאינה מופעלת, כי היא אינה תואמת לכותרת האמיתית של הדף.
דפים המשתמשים בתו = בתור תבנית(ליידיק)template-equals-categoryהדף מכיל את התבנית {{=}}, אבל באתר הוויקי הזה תבנית זו אינה מציגה את התו =. השימוש הזה הוכרז בתור מיושן; גרסה עתידית של תוכנת מדיה־ויקי תממש את {{=}} בתור פונקציית מפענח.
בלעטער מיט מוסטער־שלייפֿן(ליידיק)template-loop-categoryהדף הזה מכיל לולאה בתבנית, כלומר תבנית שקוראת לעצמה באופן רקורסיבי.
דפים המשתמשים בציר זמן(ליידיק)timeline-tracking-categoryהדף הזה מכיל תג <timeline>.
בלעטער מיט רעפֿערענץ פֿעלער(ליידיק)cite-tracking-category-cite-errorדפים בקטגוריה הזאת כוללים שגיאות בשימוש בתגי הערות שוליים.
דפים עם שגיאות בצביעת קוד(ליידיק)syntaxhighlight-error-categoryאירעה שגיאה בעת ניסיון לצבוע קוד שכלול בדף.
דפים שמשתמשים במאפייני enclose מיושנים(ליידיק)syntaxhighlight-enclose-categoryצביעת קוד בדף משתמשת בתחביר enclose מיושן.
דפים שמשתמשים בתג source(ליידיק)syntaxhighlight-source-categoryצביעת הקוד בדף משתמשת בתגי source מיושנים.
דפים שמשתמשים במאפייני תווים מיושנים(ליידיק)score-deprecated-categoryהדפים האלה משתמשים באפשרויות של ההרחבה Score שהוכרזו בתור מיושנות (deprecated). אלה האפשרויות: "override_audio"‏, "override_ogg", ו־"override_midi".
דפים עם שגיאות בהכנת תווים(ליידיק)score-error-categoryאירעה שגיאה בעת הכנת התווים להצגה.
גיליונות סגנון של תבניות המכילים שגיאות(ליידיק)templatestyles-stylesheet-error-categoryיש שגיאה בגיליון הסגנונות של התבנית.
בלעטער מיט TemplateStyles פעלער(ליידיק)templatestyles-page-error-categoryס׳האָט געטראָפן אַ פעלער בשעת פּראָצעסירן אַ <templatestyles/> טאַג אויפן בלאַט.
רשימות מסירה של הודעות המוניות(ליידיק)massmessage-list-categoryהדף הוא רשימה של משלוח עבור ההרחבה הודעה המונית.
קבצים בלי רישיון שתוכנה יכולה לקרוא(ליידיק)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseלקובץ אין שום תבנית רישיון שתוכנה יכולה לקרוא.
קבצים ללא תיאור שתוכנה יכולה לקרוא(ליידיק)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionלקובץ אין שום תבנית מידע שתוכנה יכולה לקרוא, או ששדה התיאור שלו לא מולא.
קבצים ללא מידע על מחבר שתוכנה יכולה לקרוא(ליידיק)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorלקובץ הזה אין תבנית מידע שתוכנה יכולה לקרוא, או ששדה המחבר לא מולא.
קבצים ללא מקור שתוכנה יכולה לקרוא(ליידיק)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceלקובץ הזה אין תבנית מידע שתוכנה יכולה לקרוא או ששדה המקור שלו לא מולא.
קבצים ללא פטנט שתוכנה יכולה לקרוא(ליידיק)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentלקובץ הזה אין תבנית פטנט שתוכנה יכולה לקרוא.
דפים עם שגיאות בנוסחאות מתמטיות(ליידיק)math-tracking-category-errorקטגוריה זו מכילה דפים מסוימים עם שגיאות בתגי math.
דפים עם שגיאות בתצוגת נוסחאות מתמטיות(ליידיק)math-tracking-category-render-errorבדפים בקטגוריה הזאת יש שגיאות בתצוגת נוסחאות מתמטיות.
דפים שמשתמשים בתסדיר מיושן של תגי chem(ליידיק)math-tracking-category-mhchem-deprecationדפים בקטגוריה הזאת משתמשים בתסדיר מיושן של תגי chem
דפים שמשתמשים בתסדיר מיושן של תגי math(ליידיק)math-tracking-category-texvc-deprecationדפים בקטגוריה הזאת משתמשים בתסדיר מיושן של תגי math
בלעטער מיט סקריפט פֿעלער(ליידיק)scribunto-common-error-categoryאירעה שגיאה בעת עיבוד היחידות הכלולות בדף.
יחידות סקריבונטו עם שגיאות(ליידיק)scribunto-module-with-errors-categoryביחידה יש שגיאה.
בלעטער מיט אומגעלייזטע אייגנשאפטן(ליידיק)unresolved-property-categoryהקטגוריה הזאת כוללת דפים שמפנים למאפיינים בוויקידאטן שאי־אפשר למצוא לפי מזהה או תווית.
ווייטערפירונגען פארבונדן מיט א וויקידאטן אביעקט(ליידיק)connected-redirect-categoryדי דאזיקע קאטעגאריע רעכנט אויס ווייטערפירונג־בלעטער וואס זענן פארבונדן מיט א וויקידאטן אביעקט.
דפים עם תרשימים(ליידיק)graph-tracking-categoryהדף הזה מכיל תג <graph>.
דפים עם תרשימים מיושנים של Vega 1.0(ליידיק)graph-obsolete-categoryהדף הזה מכיל תג <graph> שצריך לעדכן לגרסה 2.
דפים עם תרשימים מקולקלים(ליידיק)graph-broken-categoryהדף הזה מכיל תג <graph> עם שימוש בלתי־תקין.
בלעטער מיט מאַפעס(ליידיק)kartographer-tracking-categoryהדף הזה מכיל מפה
דפים עם מפות מקולקלות(ליידיק)kartographer-broken-categoryהדף הזה מכיל שימוש בלתי־תקין במפה
בלעטער וואס ניצן מאגישע ISBN-לינקען(1 ב)magiclink-tracking-isbnדף זה משתמש בקישורי קסם ל־ISBN. באתר mediawiki.org מוסבר כיצד יש לשנותם.
בלעטער וואס ניצן מאגישע RFC-לינקען(1 ב)magiclink-tracking-rfcדף זה משתמש בקישורי קסם ל־RFC. באתר mediawiki.org מוסבר כיצד יש לשנותם.
בלעטער וואס ניצן מאגישע PMID-לינקען(ליידיק)magiclink-tracking-pmidדף זה משתמש בקישורי קסם ל־PMID. באתר mediawiki.org מוסבר כיצד יש לשנותם.